1988'den Beri Kimyasal Analiz Cihazlarında Satış ve Teknik Servis

Kimyasal Analiz Cihazları Teknik Servisinde 35 Yıllık Tecrübe!

"1988'den beri siz müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktayız.​"

7/24 Teknik Servis

Gold Class Teknik Servis Desteği!

Kurulduğumuz günden beri siz müşterilerimizin satış sonrası en iyi hizmeti almaları için teknik servis departmanımızı firmamızın merkezine koyarak hareket etmekteyiz. Satışını yapmış olduğumuz her bir cihazı kendi cihazımız olarak düşünerek en iyi hizmeti hem hızlı şekilde hem ekonomik şekilde çözmeyi amaçlamaktayız. En küçük sorunuzdan olabilecek en büyük probleme kadar her türlü soruna karşı firmamız en iyi çözümleri önermektedir.

7/24 Teknik Servis

Tecrübeli Teknik Servis Kadrosu!

Mehmet Aktürk ve Özcan Özer liderliğinde, her birinin en az 10 yıl Repamet’de teknik servis tecrübesine sahip teknik kadrosuyla, ofisimizde kimden teknik destek isterseniz isteyin en iyi çözüme ulaşabilirsiniz. Hitachi optik emisyon spektrometreler, Thermo Scientific Niton XRF ve Niton LIBS analiz cihazlarında Türkiye’deki tek yetkili teknik servis merkeziyiz. Servis hizmeti için bize ulaştığınızda Marmara bölgesinde aynı gün, Türkiye içinde 24 saat içerisinde cihazın başına geçerek problemlerin çözümlerini hedeflemekteyiz.

7/24 Teknik Servis

Ekonomik Teknik Servis Çözümleri!

Repamet, teknik servis desteğine bir görev bilinciyle yaklaşmaktadır. Amacın siz müşterilerimizi memnun etmek olduğunu bilmektedir. Bu nedenle yüksek bakım, servis ve yedek parça fiyatları firmamızda uygulanmamaktadır. Garanti içerisindeyken hiç bir ziyaretimizde bakım servis ücreti alınmamaktadır. İlk bir yıl içerisinde sınırsız eğitim sınırsız kullanıcıya ücretsiz olarak verilmektedir. Periyodik takım anlaşmalarıyla spektrometrelerinizin bakımları daha ekonomik fiyatlarla yapılmaktadır.

7/24 Teknik Servis

7/24 Teknik Servis Desteği!

Repamet olarak en küçük sorunuzdan oluşacak en büyük probleme karşı çözüm üretmek için 7/24 hazır beklemekteyiz. Bizlere ulaştığınızda öncelikle telefon veya bilgisayardan cihazlarınıza uzaktan bağlantı sağlayarak, gerekirse hızlıca cihazın başına gelerek çözmekteyiz.

7/24 Teknik Servis

Uzaktan Teknik Servis Desteği!

Telefonla ve Bilgisayardan Cihazlarınıza Uzaktan Bağlanarak Ücretsiz Olarak Teknik Servis Desteği!
Gelişen teknolojiyle adapte olan spektrometrelerimiz, çeşitli yazılımlarla birlikte nerede olursak olalım cihazlarınıza bağlanmaya olanak sağlamaktadır. Bu sayede sorunlarınızın çözümleri artık daha da hızlı hale gelmektedir. Firmamız bu şekilde uzaktan bağlantı desteklerini ücretsiz olarak yapmaktadır.

7/24 Teknik Servis

Periyodik Bakım Anlaşmaları!

Periyodik Bakım Anlaşmalarıyla Cihazlarınızın Bakımları, Uzman Teknik Kadromuz Tarafından Yapılsın!
Teknik Servis Kadromuzun sizlere tavsiye ettiği ve sizlerin tercih etmiş olduğu periyotlarla periyodik bakım anlaşmaları yapılarak spektrometreleriniz her daim yüksek performanslı analizlere devam etsin!

7/24 Teknik Servis

Spektrometre Taşınması, Kurulumu ve Eğitimi!

Uzman Servisimiz Tarafından Cihaz Kurulum ve Eğitimi!
Yeni bir spektrometre aldığınızda tecrübeli teknik kadromuz sizlerle iletişime geçerek öncelikle cihazın kurulacağı yer hakkında sizleri bilgilendirmektedir. Cihazlar için gerekli optimum koşulları sizlere bildirdikten sonra kurulum programını oluşturmaktadır. Kurulum ardından cihaz kullanımı ve bakımıyla ilgili her türlü detayın eğitimini vermektedir. Eğitim sonrasında, başarılı olan kullanıcılara cihaza ait eğitim başarı sertifikası tarafımızca verilmektedir.