thermo scientific yetkili distribitör

Niton XL2 Plus Taşınabilir XRF Analiz Cihazı

Sınıfının Lideri!

45kV X-RAY TÜP GERİLİMİ!
Niton XL2 Plus portatif XRF analiz cihazları, üstün X-Ray Tüp performansıyla düşük atom numaralı elementlerde bile daha düşük dedeksiyonlara inmektedir!
YENİ NESİL SDD DEDEKTÖR!
Niton XL2, yeni nesil SDD dedektörüyle düşük atom numaralı elementlerde bile(Magnezyum, Alüminyum, Silisyum, Fosfor ve Kükürt) daha düşük dedeksiyonlarda en iyi performanslı analizi sağlamaktadır.
UZUN DÖNEMLİ KARARLI OKUMALAR!
Dahili kalibrasyon numunesiyle Niton XL2 Plus, tek tuşla kalibrasyona başlar ve dakikalar içinde hassas analizlere hazırdır!
DEDEKTÖR KORUMA KALKANI!
Niton XL2 Plus el tipi XRF analiz cihazlarında bulunan dahili dedektör kalkanı, analiz anında olabilecek dış etkilere karşı Yeni Nesil SDD dedektörünü korumaktadır.
7/24 TEKNİK SERVİS HİZMETİ!
Firmamızın tecrübeli Teknik Servis kadrosuyla bakım ve kalibrasyon hizmetlerinden her türlü ufak ve büyük probleme karşı en hızlı çözüm odaklı hizmet!
45kV X-Ray Tüp Gerilimi 200 uA X-Ray Tüp Akımı Yeni Nesil SDD Dedektör Dahili Dedektör Kalkanı Sınıfının Lideri

Niton XL2 Plus

Niton XL2 Plus, önceki modeli Niton XL2 GOLDD'nin de üzerine çıkarak eşsiz analitik performansı ve özellikleri kendisinde toplayarak kendi klasmanında liderliği elinde tutuyor!

2W X-Ray Tüp gücü, 200 uA tüp akımına ve 45V tüp gerilimi, Yeni Nesil SDD dedektörle birleşen Niton XL2 Plus, Thermo Scientific Niton patentli özel FP(Fundamental Parameter) hesaplama şekliyle en düşük dedeksiyonlara en yüksek performansla inmektedir. Tüm bu özelliklerin birleşmesi kullanıcılara laboratuvar kalitesinde analizi sahada vermektedir.

Image link

Yeni Nesil SDD Dedektörüyle Benzersiz Performans!

Dünyanın taşınabilir XRF analiz cihazları lideri Niton XL2 Plus taşınabilir XRF analiz cihazıyla tanışın!

45kV X-Ray Tüp Gerilimi
Niton XL2 Plus taşınabilir XRF analiz cihazı 2W, 45kV ve 200uA X-Ray tüp özellikleriyle her analizde en iyi kimyasal analiz performansını sağlamaktadır.
Yeni Nesil SDD Dedektör
Thermo Scientific Niton'un kendi ürettiği yüksek hassasiyete sahip yeni nesil SDD dedektörlerle Mg, Al, Si, P ve S elementlerinde bile yüksek hassasiyette analizler.
Dahili Kalibrasyon Numunesi
Cihaz içerisinde bulunan dahili kalibrasyon numunesiyle tek tuş komutuyla cihaz kalibrasyonu kendiliğinden yapılabilmektedir.
Mikro CCD Kameralar
Niton XL2 Plus'da bulunan dahili Mikro kamerayla analiz anında analiz yapılan bölgenin fotoğrafları çekilebilmektedir. Bu fotoğraf analiz raporuna eklenebilmektedir.
Dahili Dedektör Koruma Kalkanı
Dışarıdan gelecek etkenlere karşı Niton XL2 Plus, IP-54 su ve toza karşı koruma özelliklerine sahiptir. Dedektör koruma kalkanıyla dış tehditlere karşı, dedektör artık korunmaktadır.
Bluetooth ve USB Bağlantılar
Niton Data Transfer(NDT) yazılımıyla sınırsız bilgisayara Niton XL2 Plus rapor ve uzaktan kontrol Bluetooth ve USB bağlantı şekilleriyle yapılabilmektedir.

Dünyanın en yaygın kullanılan taşınabilir XRF analiz cihazı Thermo Scientific Niton XL2 daha da güçlendi!

Yeni nesil dedektörü, IP-54 toz ve suya karşı dayanıklılık sertifikası, analiz bölgesi işaretleyicisi gibi bir çok özellikle Thermo Scientific Niton XL2 Plus taşınabilir XRF analiz cihazı karşınızda!

Geri dönüşüm sektöründen PMI kontrollerine, RoHS testlerinden elektronik metal analizlerine, kıymetli metal ayar testlerinden maden uygulamalarına hassas, doğru ve kararlı analizler için tasarlanmış Niton XL2 XRF analiz cihazları ile saniyeler içerisinde tahribatsız analizi minimum malzeme hazırlığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Dünya taşınabilir XRF analiz cihazları liderinden daha üstün özelliklerle birlikte çıkan Niton XL2 Plus artık dahili dedektör koruma kalkanı, toz ve suya karşı dayanıklı IP-54 sertifikası gibi bir çok özellikle kullanıcının karşısına çıkıyor. Niton XL2 serisi taşınabilir XRF analiz cihazlarına göre Niton XL2 Plus daha hassas ve daha düşük dedeksiyon limitleriyle Mg, Al, Si, P ve S okumalarında daha güçlü sonuçlar elde ediyor. Geliştirilmiş yeni yazılımı ve kolay kullanımı ile saniyeler içerisinde alaşım kalitesini verirken aynı zamanda kimyasal bileşenleri de renkli dokunmatik ekranında gösteriyor.

Dedektör koruma kalkanı ile talaşlarınızı korkmadan analiz ederek olası donanımsal arızaların önüne geçerek maddi anlamda Niton XL2 Plus sizleri güvence altında tutuyor.

Ferro alyaj, FeCr, FeSi, FeMgSi gibi spektrometrelerle analiz edilmeleri imkansız olan malzemelerin en doğru ve hassas analizini Thermo Scientific Niton XL2 analiz cihazları ile yapabilirsiniz.

+850

Türkiye'de ve dünyada en çok tercih edilen taşınabilir XRF analiz cihazları!

Niton XL2 Plus XRF Analiz Cihazını Kullanan Bazı Referanslarımız
demisaş
eae elektrik
ege çelik
kosgeb
mes metal
rmt metalürji
tüv austria sıla kalite
valftek vana