thermo scientific yetkili distribitör

Niton DXL Altın Ayar Analiz Cihazı

Ayar Tespiti!

ALTIN, PLATİN VE GÜMÜŞ DAHİL ANALİZ!
Saniyeler içerisinde ayar tespiti yaparken altın, platin, gümüş ve paladyum dahil 23 elementin hassas analizi tahribatsız olarak yapılmaktadır.
ANINDA AYAR ANALİZİ!
Start tuşuna basıldığı anda analize başlarken, renkli dokunmatik ekranından eş zamanlı olarak analiz sonuçları takip edilebilmektedir.
UZUN DÖNEMLİ KARARLI OKUMALAR!
Dahili kalibrasyon numunesiyle Niton DXL, tek tuşla kalibrasyona başlar ve dakikalar içinde hassas analizlere hazırdır!
GÜVENLİ ANALİZ HAZNESİ!
Küçük numunelerden büyük numunelere, Niton DXL'in güvenli analiz haznesinde hassas analizler hızlıca yapılmaktadır. Kapalı haznesi tam radyasyon korumalıdır.
7/24 TEKNİK SERVİS HİZMETİ!
Firmamızın tecrübeli Teknik Servis kadrosuyla bakım ve kalibrasyon hizmetlerinden her türlü ufak ve büyük probleme karşı en hızlı çözüm odaklı hizmet!
45kV X-Ray Tüp Gerilimi 2 Watt X-Ray Tüp Gücü Altın Ayar Analizi

Niton DXL

Kıymetli metal ve ayar ölçümlerinde Thermo Scientific Niton'dan tahribatsız çözüm: Niton DXL!

2W X-Ray Tüp gücü, 200 uA tüp akımına ve 45V tüp gerilimi, Si-PIN dedektörle birleşen Niton DXL, Thermo Scientific Niton patentli özel kıymetli metal kalibrasyon yazılımıyla 20'den fazla elementin en düşük dedeksiyonlara en yüksek performansla inmektedir. Tüm bu özelliklerin birleşmesi, kullanıcılara laboratuvar kalitesinde analizi sunmaktadır.

Image link

Tahribatsız, Anında Ayar Tespiti!

Dünyanın taşınabilir XRF analiz cihazları lideri Niton DXL XRF analiz cihazıyla tanışın!

45kV X-Ray Tüp Gerilimi
Niton DXL XRF ayar analiz cihazı 2W, 45kV ve 200uA X-Ray tüp özellikleriyle her analizde en iyi kimyasal analiz performansını sağlamaktadır.
Hassas Si-PIN Dedektör
Thermo Scientific Niton'un kendi ürettiği yüksek hassasiyete sahip Si-PIN dedektörlerle Altın, Platin, Gümüş, Rodyum, Paladyum, Çinko, Bakır ve Kurşunda en hassas analizler!
Dahili Kalibrasyon Numunesi
Cihaz içerisinde bulunan dahili kalibrasyon numunesiyle tek tuş komutuyla cihaz kalibrasyonu kendiliğinden yapılabilmektedir.
Mikro CCD Kameralar
Niton DXL'de bulunan dahili Mikro kamerayla analiz anında analiz yapılan bölgenin fotoğrafları çekilebilmektedir. Bu fotoğraf analiz raporuna eklenebilmektedir.
X-Işını Korumalı Güvenli Hazne
Niton DXL XRF ayar analiz cihazının sahip olduğu hazneli tasarımıyla malzemelerin ayar tespitleri hızlıca en güvenli şekilde yapılabilmektedir.
USB Bağlantılar
Niton Data Transfer(NDT) yazılımıyla sınırsız bilgisayara Niton DXL rapor ve uzaktan kontrol USB bağlantı şekilleriyle yapılabilmektedir.

Dünyanın en iyi taşınabilir XRF analiz cihazları liderinden Thermo Scientific ile altın analizleriniz güvende!

Altın fiyatlarının artması ile 1-2 miliemlik farkların bile büyük zararlara uğratabileceği günümüzde altın analizlerinin doğru yapılması önem arz etmektedir. Geleneksel metotlarla altın analizleri yorucu, uzun ve uzmanlık gerektiren yollarla ölçülmektedir.

Thermo Scientific Niton DXL XRF analiz cihazları, numuneye zarar vermeden bir düğmeye basma kolaylığı ile altın ayar tespitini saniyeler içerisinde yapabilirsiniz. Saniyeler içerisinde altın ayarını tespit edebilir ve alıp sattığınız kıymetli metallerin kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Bir çok altın imalatçısının kullandığı  Niton DXL XRF analiz cihazları ile miliem olarak sonuçları hassas şekilde 20’den fazla elementin sonucuyla birlikte alabilirsiniz.

Masaüstü XRF analiz cihazı olan Niton DXL, ayar ölçümü ve kıymetli metal analizleri için geliştirilmiştir.

+850

Türkiye'de ve dünyada en çok tercih edilen taşınabilir XRF analiz cihazları!

Niton DXL XRF Analiz Cihazını Kullanan Bazı Referanslarımız
alpha plus
altun gold
antaş gold
ceha döküm ve yarı mamül
güneş kuyumculuk
sağlamoğlu altın
uluağaç
zen pırlanta