NITON XL2 PLUS

NITON XL2 PLUS

ÖZELLİKLER

Dünyanın en yaygın kullanılan taşınabilir XRF analiz cihazı Thermo Scientific Niton XL2 daha da güçlendi!

Yeni nesil dedektörü, IP-54 toz ve suya karşı dayanıklılık sertifikası, analiz bölgesi işaretleyicisi gibi bir çok özellikle Thermo Scientific Niton XL2 Plus taşınabilir XRF analiz cihazı karşınızda!

Geri dönüşüm sektöründen PMI kontrollerine, RoHS testlerinden elektronik metal analizlerine, kıymetli metal ayar testlerinden maden uygulamalarına hassas, doğru ve kararlı analizler için tasarlanmış Niton XL2 XRF analiz cihazları ile saniyeler içerisinde tahribatsız analizi minimum malzeme hazırlığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Dünya taşınabilir XRF analiz cihazları liderinden daha üstün özelliklerle birlikte çıkan Niton XL2 Plus artık dahili dedektör koruma kalkanı, toz ve suya karşı dayanıklı IP-54 sertifikası gibi bir çok özellikle kullanıcının karşısına çıkıyor. Niton XL2 serisi taşınabilir XRF analiz cihazlarına göre Niton XL2 Plus daha hassas ve daha düşük dedeksiyon limitleriyle Mg, Al, Si, P ve S okumalarında daha güçlü sonuçlar elde ediyor. Geliştirilmiş yeni yazılımı ve kolay kullanımı ile saniyeler içerisinde alaşım kalitesini verirken aynı zamanda kimyasal bileşenleri de renkli dokunmatik ekranında gösteriyor.

Dedektör koruma kalkanı ile talaşlarınızı korkmadan analiz ederek olası donanımsal arızaların önüne geçerek maddi anlamda Niton XL2 Plus sizleri güvence altında tutuyor.

Ferro alyaj, FeCr, FeSi, FeMgSi gibi spektrometrelerle analiz edilmeleri imkansız olan malzemelerin en doğru ve hassas analizini Thermo Scientific Niton XL2 analiz cihazları ile yapabilirsiniz.

UYGULAMA ALANLARI

• PMI

• Geri Dönüşüm

• RoHS

• Arkeoloji

Ürünü satın almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.